שלומי קסטרו
מנכ''ל המועצה

 

 

שלומי קסטרו הוא מנכ"ל מועצת ארגוני הנוער. בתפקידו, שלומי מוביל את המועצה בשותפויות אסטרטגיות, מנהל את קשריה עם גורמי ממשל ומחבר את ארגוני הנוער לשיתופי פעולה חינוכיים עם ארגונים ועמותות מהחשובות בישראל. שלומי הוא איש חינוך, המגיע גם הוא מארגוני הנוער. בעברו, הקים את מכינת "גל" – המדרשה להכשרת מנהיגות, המיועדת עבור בוגרי ארגוני הנוער "אחריי!" ומרכז מעשה". כמו כן, שימש שלומי כמנהל פרויקטים ב"אחריי!". שלומי הוא בוגר תואר שני במדיניות ציבורית ותואר ראשון במזרחנות ובמדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב.טל מדר
מנהלת שותפויות אסטרטגיות ופעילות

 

טל מדר היא מנהלת השותפויות והפעילות במועצה. באחריותה ביצוע וניהול השותפויות עם משרדי ממשלה, קרנות, עמותות והמגזר הפרטי, וביניהם גם השותפות עם הקרן הקיימת לישראל. טל היא עו"ד בהכשרתה, ובעברה ניסיון ארוך שנים בזירת החינוך הערכי הבלתי-פורמלי. בתפקידיה החינוכיים כיהנה טל כרכזת ההדרכה הארצית ולאחר מכן כמזכ"לית תנועת הנוער של האיחוד החקלאי, ועבדה כמרכזת תקנות תמיכה במינהל חברה ונוער במשרד החינוך.
מיה פוקס
רכזת פעילות

 

 

מיה פוקס היא רכזת פעילות ופרויקטים במועצת ארגוני הנוער. בתפקידה, מיה מובילה את הפעילות השוטפת של וועדות המועצה, רפרנטית שנת השירות ומד"צים ומנהלת פרויקטים שונים של פעילויות המועצה. מיה היא בוגרת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל וניהול מאוניברסיטת בן-גוריון, ולומדת שם כעת לתואר שני במדיניות ציבורית. מיה היא בעצמה בוגרת של ארגוני הנוער – מיה גדלה והתחנכה בחוגי הסיירות של קק"ל, והייתה למדריכה בוגרת בארגון הנוער.
עופר ציזיק
רכז ניו-מדיה

 

 

עופר ציזיק הוא רכז תחום המדיה הדיגיטלית במועצה. תפקידו להנגיש את העשייה החברתית-חינוכית של המועצה ושל ארגוני הנוער לציבור, ולחשוף אותם ברשתות החברתיות ובאינטרנט. עופר הוא עתודאי, בוגר תואר ראשון בתקשורת ובהיסטוריה כללית מאוניברסיטת תל-אביב, ומתגייס בקרוב לצה"ל, שם יעסוק במקצוע שלמד – תקשורת. בנוסף ללימודיו, עבד במשך מספר שנים בתחום התקשורת, כשדרן בתכנית "בראש צעיר" ברשת א', וככתב באתר החוג לתקשורת באוניברסיטת תל-אביב, "כותרת".