שלומי קסטרו, מנכ"ל

shlomi2

שלומי קסטרו, מנכ”ל מועצת ארגוני הילדים והנוער. במקור מעכו והקריות. כיום חי בכוכב יאיר, יחד עם אשתו ובנו. מוביל את המועצה בכלל היבטיה, מנהל את השולחן המשותף של מנכ”לי ארגוני הנוער ופועל לקידום שיתופי פעולה עם ארגוני הנוער וביניהם. בתפקידיו הקודמים הקים את המכינה הקדם צבאית גל, היה מנהל פרויקטים בתנועת ‘אחריי!’ והקים את פרויקט “אחריי לדרך” לשילוב בני נוער יוצאי אתיופיה בחברה הישראלית. בוגר תואר שני במדיניות ציבורית ותואר ראשון במזרחנות ובמדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב.

shlomic@coyo.org.il

טל מדר, סמנכ"לית

IMG-20181025-WA0008

טל מדר, סמנכ”לית מועצת ארגוני הילדים והנוער.
במסגרת תפקידה אמונה על ייזום ויישום של שותפויות עם משרדי ממשלה וגופים אחרים במשק הישראלי.
כמו כן מרכזת את תהליכי העבודה והשותפות עם הרשויות המקומיות.
טל עו”ד בהכשרתה, ובעלת ניסיון רב שנים בזירת החינוך הבלתי פורמאלי בישראל, בתנועת הנוער של האחוד החקלאי ובמנהל חברה ונוער במשרד החינוך.

talm@coyo.org.il

מיה פוקס, מנהלת פעילות ופרויקטים

WhatsApp Image 2019-01-16 at 17.06.58

מיה פוקס היא מנהלת פעילות ופרויקטים במועצת ארגוני הנוער. בתפקידה, מיה מובילה את הפעילות השוטפת של המועצה בתחומי שיווק ויח”צ, שנת השירות, חוזר מנכ”ל – בטיחות וביטחון, מד”צים של משרד החינוך ומנהלת פרויקטים שונים של המועצה. מיה גדלה והתחנכה בחוגי הסיירות של קק”ל, והייתה למדריכה בוגרת בארגון הנוער. מיה בוגרת תואר שני וראשון בפוליטיקה וממשל וניהול מאוניברסיטת בן-גוריון.

mayaf@coyo.org.il

אפרת טרונך, רכזת פעילות ופרויקטים

WhatsApp Image 2019-01-06 at 11.40.18

אפרת טרונך, רכזת פעילות ופרויקטים במועצה. בתפקידה אפרת מנהלת פורום מכינות אופק. בשירות הצבאי היתה אפרת לוחמת וקצינה בחיל האוויר, ולאחר השירות הצבאי התנדבה בעמותת “אחריי”. לאפרת תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז האקדמי רופין.
לאפרת נסיון רחב בזירה החינוכית, עבדה ב”מרכז מעשה” במכינה הקדם צבאית גל – בין השנים 2015-2018 בתפקיד סגנית ראש המכינה.

tefrat@coyo.org.il

מאיה פלטר, רכזת גיו"ש

מאיה

מאיה פלטר היא רכזת גיו”ש ‘גיוס לשנת שירות’ במועצה. באחריותה ריכוז הגיוס המשותף של השנות שירות. מאיה היא סטודנטית לכלכלה וניהול. לפני שירותה הצבאי מאיה לקחה חלק במכינה הקדם צבאית “גל” ובשירותה הצבאי הייתה מכ”ית טירונים. לאחר השירות הצבאי חזרה להדריך במכינה בה הייתה והייתה שותפה להקמתה של השלוחה החדשה בקרית ביאליק. לאחר מכן פעלה כרכזת חינוכית במכינה הבדואית של “מרכז מעשה”.

pmaya@coyo.org.il